O nas - Nauka jazdy - jesteśmy najlepsi - kursy prawa jazdy kategoria B, A, A1, A2

Idź do spisu treści

Menu główne:

O nas

Szukasz Ośrodka Szkolenia Kierowców, który najlepiej przygotuje Cię do egzaminu na prawo jazdy? Dowiesz się, dlaczego wybór szkoły ELWOJ jest trafnym wyborem.
Nasza szkoła jako pierwsza w województwie zajęła się szkoleniem osób na kategorię prawa jazdy B1. Jako nieliczni we współpracy z Oddziałem Warmińsko-Mazurskim PZG szkolimy osoby niesłyszące.
Postawiliśmy na rzetelne, bezstresowe i profesjonalne nauczanie.
Przygotowujemy nie tylko do zdania egzaminu, ale przede wszystkim do bezpiecznego i sprawnego prowadzenia samochodu.
Doświadczenie, pasja oraz podejście dydaktyczne pozwala na dostosowanie toku nauki do indywidualnych predyspozycji i potrzeb kursanta.
Bardzo ważnym elementem, który pozwala na bezstresową naukę jazdy jest atmosfera podczas kursu a ta jest bardzo przyjazna dla każdego.
Szkolenie teoretyczne prowadzimy wykorzystując najnowocześniejsze programy komputerowe (setki filmów i symulacji komputerowych pozwalają na dogłębne zrozumienie zagadnień programu szkolenia), przygotowane według nowych zasad egzaminowania.

Masz nienormowany czas pracy? Nie masz kiedy zrobić prawka? Przyjdź do Nas !!
Czas szkolenia teoretycznego, jak również praktycznego, dostosowujemy do potrzeb klienta, organizując kursy: dopołudniowe, popołudniowe, weekendowe, ekspresowe oraz indywidualne. Można uczestniczyć w dowolnym kursie, dobierając temat zajęć według planu szkoleniowego.
Zajęcia praktyczne prowadzimy od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 6.00 do 22.00. W czasie szkolenia praktycznego nie stosujemy limitu kilometrów, przez co poznajesz każdą uliczkę w rejonie prowadzenia egzaminów.

PROPONUJEMY KURS W DOBREJ CENIE ORAZ WYSOKI POZIOM SZKOLENIA
Osoby kończące u Nas kurs są w 100 % przygotowane do egzaminu i późniejszej samodzielnej jazdy.
Do państwa dyspozycji oddajemy 2 samochody marki Fiat Grande Punto , 3 motocykle (Yamaha YBR 125 , Yamaha MT-03, Honda CBF 600
W naszych cenach nie znajdziecie ukrytych kosztów.
Jesteś dla nas bardzo ważny, dlatego przygotowaliśmy cały szereg nowości, których nie posiada konkurencja.
Ośrodek Szkolenia Kierowców ELWOJ jest miejscem, gdzie najlepsi instruktorzy przekazują swoją wiedzę przyszłym kierowcom. Nasza kadra jest z wieloletnim doświadczeniem nie tylko jako instruktorzy nauki jazdy ale przede wszystkim jako kierowcy, których zadaniem jest pełne ukształtowanie przyszłego kierowcy. To ich umiejętności decydują w dużej mierze o powodzeniu na egzaminie państwowym. Duży nacisk kładziemy na kontakt pomiędzy kursantem a instruktorem, aby nauka przebiegała w przyjaznej atmosferze, co sprawia, że u nas czujesz się komfortowo a stres jest ograniczony do minimum.

SZYBKIE PODSUMOWANIE
Wieloletnie doświadczenie w zakresie szkolenia kierowców
Dynamiczny rozwój naszej szkoły jazdy dający nam możliwość wprowadzania nowych technologii, zarówno do szkolenia teoretycznego, jak również praktycznego
Doświadczeni i cierpliwi instruktorzy wykonujący swój zawód z pasją
Programy szkoleniowe wypracowane wspólnie z naszymi kursantami i instruktorami
Samochody szkoleniowe – Fiat Grande Punto
Szeroki wachlarz kursów na prawo jazdy (dopołudniowe, popołudniowe, weekendowe, ekspresowe oraz indywidualne a także zagraniczne na kat A)
Możliwość spłaty w ratach bez odsetek w czasie trwania kursu
Brak ukrytych kosztów!

Nie mamy przed tobą tajemnic – zadzwoń i dowiedz się więcej!
Przygotowaliśmy również profil naszego ośrodka na Facebooku, na którym na bieżąco udostępniamy nowości z życia naszej szkoły i nie tylko – odwiedź nas i przekonaj się sam !!!
Skorzystaj i zapisz się już dziś przez internet lub telefonicznie.
Kliknij "Lubię To", a otrzymasz zniżke na kurs w szkole nauki jazdy Elwoj
Serdecznie zapraszamy
Wojciech Chodakowski
wraz z kadrą szkoleniową

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego